شرکت در نمایشگاه قطعات خودرو سال 95

محصولات

شرکت در نمایشگاه قطعات خودرو سال 95

 
شرکت در نمایشگاه قطعات خودرو سال 95
حضور شركت نوين سازان تهران به عنوان بزرگترين سازنده تجهيزات جوش مقاومتي در پانزدهمین نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو

یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو تهران در تاریخ 25 آبان ماه 95 در  محل نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

در پازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو 1032 شرکت داخلی و خارجی؛ نوین ترین تجهیزات، صنایع و خدمات مرتبط با حوزه قطعات و مجموعه های خودرو را عرضه و به نمایش گذاشتند که از این تعداد 492 شرکت داخلی و 540 شرکت نیز خارجی هستند.

اهمیت بازار خودرو ایران موجب شده است تا بسیاری از کشورهای مختلف جهان با پیشی گرفتن از یکدیگر به سمت بازار کشورمان سوق پیدا کنند تا جایگاهی در سرمایه گذاری بخش های مختلف این حوزه داشته باشند. در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران علاوه بر شرکت های داخلی، شرکت هایی از 26 کشور؛ ترکیه ، چین، تایوان، کره جنوبی، هند، آلمان، هلند، ایتالیا، بلژیک، لهستان، امارات متحده عربی، اتریش، استرالیا، اسپانیا، ژاپن، سوئد، بنگلادش، فرانسه، بلغارستان، انگلیس، آرژانتین، رومانی، تونس، آمریکا، برزیل و سنگاپور نیز نوین ترین تولیدات و تجهیزات خود را ارائه کرده اند.

شرکت نوین سازان نیز با رونمایی از جدیدترین نسل ارگو گان های فرکانس متوسط و همچنین تجهیزات پرتابل و ایستگاهی جوش مقاومتی (نقطه جوش، پرس جوش، قرقره جوش) در این نمایشگاه شرکت نمود. 

تاريخ تنظيم: پنجشنبه 25 آذر ماه 1395